Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka norweskiego w Warszawie

Tłumaczenia języka norweskiego oferowane w biurze tłumaczeń Lingua Group obejmują przekłady ustne i pisemne, specjalistyczne, zwykłe i przysięgłe. Ofertę uzupełnia możliwość przeprowadzenia tłumaczenia przez internet, a w razie życzenia ekspresowa realizacja pracy.

Język norweski – podstawowe informacje

Język norweski to jeden z języków Rady Nordyckiej, należy do grupy skandynawskiej języków germańskich i posługuje się nim ok. 5 milionów ludzi – oprócz Norwegii, są to też niewielkie grupy w Szwecji, Danii i Stanach Zjednoczonych. Norweskie, szwedzkie i duńskie dialekty są wzajemnie zrozumiałe – w tym sensie, że nawet przy wykonywaniu tłumaczeń, w tym takich jak tłumaczenia polsko-norweskie i tłumaczenia norwesko-polskie, znajomość innych języków skandynawskich ułatwia w pewnym stopniu pracę. Dotyczy to także osób uczących się tego języka.

Tłumaczenia z polskiego na norweski i tłumaczenia z norweskiego na polski operują na dwóch uważanych za równoważne standardach języka pisanego - bokmål i nynorsk. Nie ma natomiast standardu wymowy, wszystkie dialekty są równorzędne.

Tłumacz przysięgły języka norweskiego Warszawa

W biurze tłumaczeń Lingua Group przedstawiciele organów państwowych, firm oraz osoby prywatne mogą zlecić tłumaczowi przysięgłemu języka norweskiego wykonanie uwierzytelnionych przekładów oficjalnej dokumentacji. Taki tłumacz jest uprawniony do pracy z dokumentami urzędowymi, aktami prawnymi i procesowymi.

Lingua Group w zakresie języka norweskiego proponuje takie rodzaje tłumaczeń, jak:

  • Ustne oraz pisemne tłumaczenia na język norweski oraz z języka norweskiego;
  • Specjalistyczne tłumaczenia branżowe, m.in. techniczne, medyczne i prawne, instrukcje obsługi, umowy;
  • Tłumaczenia w trybie online;
  • Tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia przysięgłe.

Tłumacze języka norweskiego współpracujący z Lingua Group to fachowcy, są w stanie podjąć się każdego, nawet nietypowego zlecenia, gwarantując najwyższe standardy realizacji pod względem gramatycznym, składniowym i stylistycznym, w szybkim czasie i zawsze terminowo. Ewentualne dodatkowe życzenia klienta są omawiane indywidualnie.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1600 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język norweski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 95 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka norweskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 85 złotych.

Tłumaczenia z i na język norweski – oferta
Tłumacz przysięgły języka norweskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search