Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysiegłe języka niemieckiego w Warszawie

Tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki, ustne i pisemne, specjalistyczne, zwykłe i przysięgłe są realizowane przez zespół profesjonalnych tłumaczy współpracujących z biurem Lingua Group. W zakres oferty biura wchodzi też ekspresowe wykonywanie tłumaczeń oraz tłumaczenia online.

Język niemiecki – podstawowe informacje

Język niemiecki to grupa kilku języków zachodniogermańskich identyfikowana z powodów geopolitycznych jako jeden. W ich skład wchodzi alemański, bawarski, górnofrankijski, środkowofrankijski, wschodniośrodkowogórnoniemiecki i dolnoniemiecki. Ta najbardziej standardowa forma języka niemieckiego, którą znamy, ma swoje korzenie w Górnej Saksonii i Turyngii, a została oparta na Biblii reformatora i teologa Marcina Lutra.

Język niemiecki ma status oficjalny w Austrii, Belgii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Niemczech i Szwajcarii, jest też roboczym i oficjalnym językiem Unii Europejskiej. W Namibii był niegdyś językiem urzędowym, dzisiaj określa się go tam mianem narodowego.

Posługuje się nim ok. 128 milionów osób, przy czym niemal 106 milionów identyfikuje niemiecki jako swój ojczysty.

Na to, jak wyglądają dzisiaj tłumaczenia z niemieckiego na polski i tłumaczenia z polskiego na niemiecki, miała swój wpływ reforma geografii z 1998 roku, która m.in. wprowadziła takie zmiany jak zwiększenie liczby słów pisanych rozdzielnie oraz wielką literą.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Warszawa

Z Biurem Tłumaczeń Lingua Group współpracuje tłumacz przysięgły języka niemieckiego, odpowiedzialny za przekład dokumentów urzędowych, procesowych i prawnych oraz innego typu oficjalnej dokumentacji.

Zadaniem tłumacza przysięgłego są uwierzytelnione przekłady, natomiast inne rodzaje ustnych i pisemnych tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki to tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne realizowane przez ekspertów z poszczególnych dziedzin (jak prawo, medycyna, nowe technologie i inne). W ofercie można znaleźć również tłumaczenia przez internet.

Język niemiecki jest popularny, wedle raportu z 2015 roku na świecie uczyło się go niemal 16 milionów osób. Dlatego też usługi tłumaczy języka niemieckiego są pożądane i poszukiwane. Z biurem Lingua Group współpracują doświadczeni profesjonaliści zaznajomieni ze specyfiką niemieckojęzycznej kultury, realizujący zlecenia terminowo, skrupulatnie i sumiennie.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język niemiecki, cena za stronę rozliczeniową wynosi 50 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka niemieckiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 45 złotych.

Tłumaczenia niemiecki - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język niemiecki 50 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 50 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 50 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)
z języka niemieckiego na język polski 45 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 45 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 45 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język niemiecki – oferta
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search