Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Profesjonalne przysięgłe tłumaczenia języka tureckiego w Warszawie

Lingua Group, biuro tłumaczeń, oferuje pełen zakres tłumaczeń z języka tureckiego i na język turecki, w tym specjalistyczne i przysięgłe. Dodatkową, indywidualnie ustalaną opcją jest ewentualność zrealizowania zlecenia w trybie ekspresowym, a także tłumaczenia online.

Tłumaczenia turecki

Pierwsze zapisy w języku tureckim wywodzą się z Azji Środkowej. Dzisiaj jako ojczystym posługują się nim ponad 83 miliony osób w Turcji, na północnym Cyprze, a także w Iraku, Macedonii, Grecji, Albanii i Bułgarii. Wykonujący tłumaczenia polsko-tureckie i tłumaczenia turecko-polskie stale się dokształcają, ponieważ język turecki, oczyszczony z perskich i arabskich zawiłości w XIX i na początku XX wieku, nadal podlega licznym reformom prowadzonym przez Instytut Języka Tureckiego.

Tłumaczenia polsko-tureckie i tłumaczenia turecko-polskie muszą też uwzględniać pewną szczególnie ważną cechę tego języka, a mianowicie rozgraniczenie w tytułowaniu różnych osób i bogata warstwa zwrotów grzecznościowych. Niebagatelne znaczenie ma tu odpowiednie okazywanie szacunku poprzez zastosowanie właściwej formy.

Tłumacz przysięgły języka tureckiego Warszawa

Oficjalna dokumentacja, pisma procesowe i akty prawne wymagające przekładu są zlecane tłumaczowi przysięgłemu języka tureckiego, który dysponuje odpowiednimi uprawnieniami. Oprócz osób prywatnych, mogą je też zlecać urzędy, firmy i organy państwowe.

W gronie ustnych i pisemnych tłumaczeń z języka tureckiego i na język turecki realizowanych przez współpracowników Lingua Group znajdują się tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z różnych dziedzin (tak ścisłych, jak i humanistycznych), tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia przez internet.

Zakres zlecenia i dodatkowe wymagania są ustalane indywidualnie z klientem. Zawsze jednak można liczyć na szybki termin realizacji i wysoką jakość wykonania, a tłumacze języka tureckiego w biurze Lingua Group mają długie doświadczenie i cechuje ich pełen profesjonalizm.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język turecki, cena za stronę rozliczeniową wynosi 100 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka tureckiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.

Tłumaczenia turecki - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język turecki 100 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 100 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 100 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)
z języka tureckiego na język polski 80 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 80 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 80 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język turecki – oferta
Tłumacz przysięgły języka tureckiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search