Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego w Warszawie

W biurze tłumaczeń Lingua Group otrzymamy każdy rodzaj potrzebnego tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski. Biuro realizuje tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe, na życzenie zlecenie może zostać wykonane w trybie ekspresowym. Dokładność i sumienność to wizytówka biura zapewniającego usługi najlepszych specjalistów.

Język angielski – podstawowe informacje

Język angielski jest jednym z języków najczęściej stosowanych w relacjach międzynarodowych. Należy do oficjalnych języków ONZ, jest powszechnie stosowany w Wielkiej Brytanii i jej byłych koloniach, Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii. To źródło niezliczonych zapożyczeń, często postrzegane jako niemal uniwersalna płaszczyzna porozumienia współczesnej ludzkości.

Jednocześnie jest to jednak język złożony. Tłumaczenia polsko-angielskie i tłumaczenia angielsko-polskie muszą uwzględniać zróżnicowanie geograficzne wpływające na fonetykę, słownictwo i gramatykę, a biuro tłumaczeń podejmujące się tłumaczenia z angielskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na angielski w pełni zdaje sobie sprawę, jakie wyzwanie niosą ze sobą różnice w dialektach.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Warszawa

W biurze tłumaczeń Lingua Group możemy skorzystać z usług tłumacza przysięgłego języka angielskiego, osoby dysponującej możliwością tłumaczenia urzędowych i procesowych dokumentów dla osób prywatnych, organów prywatnych i firm.

W ofercie Lingua Group dla języka angielskiego znajdują się takie rodzaje tłumaczeń, jak:

  • Tłumaczenia ustne, jak również pisemne z języka angielskiego;
  • Tłumaczenia na język angielski, zarówno pisemne, jak i ustne;
  • Wszelkiego typu tłumaczenia specjalistyczne o szerokiej specjalizacji, w tym dotyczące ekonomii, technologii, medycyny czy prawa;
  • Uwierzytelnione pisemne tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez doświadczonego tłumacza przysięgłego;
  • Tłumaczenia zwykłe.

Warto dodać, że większość tłumaczeń jest wykonywana przez native speakerów. Tłumaczenia mogą być w razie potrzeby dokonywane online, szczegóły ewentualnego tłumaczenia przez internet będą wówczas omawiane indywidualnie. Specjaliści Lingua Group mają długoletnie doświadczenie i sukcesy w branży, realizują wyłącznie przekłady najwyższej jakości.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język angielski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 50 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka angielskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 45 złotych.

Tłumaczenia angielski - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język angielski 50 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 50 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 50 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)
z języka angielskiego na język polski 45 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 45 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 45 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język angielski – oferta
Tłumacz przysięgły języka angielskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search