Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka rosyjskiego w Warszawie

Doświadczeni tłumacze języka rosyjskiego w Lingua Group oferują dwustronne tłumaczenia ustne i pisemne, od zwykłych po specjalistyczne z różnych dziedzin. Dostępne są też usługi tłumacza przysięgłego. Na życzenie tłumaczenia mogą być zrealizowane w przyspieszonym trybie, szczegóły są omawiane indywidualnie z klientem. Biuro dysponuje również możliwością zorganizowania tłumaczenia online.

Język rosyjski – podstawowe informacje

Język rosyjski, mający status urzędowego w Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie i na Białorusi, jest identyfikowany jako pierwszy język przez ok. 145 milionów ludzi. Należy do języków oficjalnych i sześciu języków konferencyjnych ONZ. Można go spotkać na obszarze praktycznie całej Europy Wschodniej i Azji Północnej. Niegdyś nauczanie rosyjskiego było obowiązkiem w szkołach we wszystkich państwach Układu Warszawskiego i chociaż z czasem został wyparty przez rozpowszechnienie języków zachodnich, nadal jest to jeden z najpopularniejszych w Polsce języków obcych.

Tłumaczenia rosyjsko-polskie i tłumaczenia polsko-rosyjskie pracują na trzech grupach dialektów, w niektórych z nich widać wyraźny wpływ języka polskiego; pomiędzy XV a XVII wiekiem posługiwała się nim rosyjska inteligencja.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Warszawa

Na język rosyjski bądź z języka rosyjskiego mogą zostać przełożone dokumenty procesowe, urzędowe i akty prawne oraz wszelkiego typu oficjalna dokumentacja, również zlecona przez przedstawicieli organów państwowych, dzięki stałej współpracy z tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego.

Rodzaje tłumaczeń ustnych i pisemnych w ofercie Lingua Group to:

  • Wszelkiego typu tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia dokumentów i pism przez tłumacza przysięgłego;
  • Tłumaczenia przez internet;
  • Specjalistyczne tłumaczenia z różnych dziedzin, również nietypowe.

Tłumaczenia wykonywane są z języka rosyjskiego na polski, jak też z polskiego na rosyjski. Specjalizujący się w języku rosyjskim tłumacze współpracujący z Lingua Group mają za sobą lata doświadczeń, dzięki którym stali się niezawodnymi profesjonalistami. Zlecenia w ich wykonaniu zawsze są dostarczone na czas i zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język rosyjski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 45 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka rosyjskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 40 złotych.

Tłumaczenia rosyjski - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język rosyjski 45 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 45 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 45 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)
z języka rosyjskiego na język polski 40 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 40 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 40 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język rosyjski – oferta
Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search