Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka chorwackiego w Warszawie

Biuro tłumaczeń Lingua Group odpowiada na potrzeby klientów oczekujących profesjonalnych tłumaczeń z języka chorwackiego i na język chorwacki, zapewniając pełen zakres usług, od tłumaczeń zwykłych, poprzez specjalistyczne, aż do przysięgłych. W każdym przypadku można liczyć na jakość i szybkość tłumaczenia, niemniej jeśli szczególnie zależy nam na czasie, dostępne są tłumaczenia ekspresowe według indywidualnie ustalanych zasad.

Język chorwacki – podstawowe informacje

Język chorwacki stanowi jedną z czterech grup ustandaryzowanych odmian języka serbsko-chorwackiego. Posługuje się nim ok. 7 milionów ludzi, głównie w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, serbskiej Wojwodinie i w Słowenii. Jego historia sięga IX wieku i liturgii prowadzonej w języku staro-cerkiewno-słowiańskim.

Dzisiaj, kiedy wykonywane są tłumaczenia z chorwackiego na polski i tłumaczenia z polskiego na chorwacki, widać zupełnie wyraźnie, jak niewielkie w gruncie rzeczy są różnice między serbskim a chorwackim językiem standardowym. Przyrównuje się je do różnic między wariantami angielskiego w Wielkiej Brytanii. Tłumaczenia polsko-chorwackie i tłumaczenia chorwacko-polskie odwołują się przede wszystkim do języka literackiego opartego na dialekcie sztokawskim, chociaż na terenie Chorwacji wyróżnia się jeszcze dwa: czakawski i kajkawski.

Tłumacz przysięgły języka chorwackiego online

W biurze tłumaczeń Lingua Group możemy zwrócić się do tłumacza przysięgłego języka chorwackiego w razie potrzeby przetłumaczenia uwierzytelnionego dokumentów, pism urzędowych, akt sądowych i innej oficjalnej dokumentacji.

Lingua Group w odniesieniu do języka chorwackiego proponuje tłumaczenia:

  • Ustne i pisemne, dwustronne – z języka chorwackiego i na język chorwacki;
  • Pisemne tłumaczenia tekstów specjalistycznych, umów, instrukcji, artykułów branżowych z różnych dziedzin;
  • Tłumaczenia realizowane przez tłumacza przysięgłego;
  • Inne tłumaczenia zwykłe.

Oprócz dodatkowej oferty w postaci tłumaczeń ekspresowych, biuro Lingua Group ma w swojej ofercie tłumaczenia online. Szczegóły ewentualnego tłumaczenia przez internet są omawiane indywidualnie.

Tłumacze języka chorwackiego współpracujący z Lingua Group mogą pochwalić się doświadczeniem w branży, stale podnoszą swoje kwalifikacje i dbają o ciągły kontakt z żywym językiem.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język chorwacki, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka chorwackiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 65 złotych.

Tłumaczenia chorwacki - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język chorwacki 80 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 80 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 80 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)
z języka chorwackiego na język polski 65 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 65 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 65 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język chorwacki – oferta
Tłumacz przysięgły języka chorwackiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search