Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka włoskiego w Warszawie

Oferta biura Lingua Group w odniesieniu do języka włoskiego obejmuje tłumaczenia dwustronne, ustne i pisemne – specjalistyczne, zwykłe oraz przysięgłe. Istnieje możliwość wybrania opcji tłumaczenia przez internet bądź ustalenia realizacji pracy w trybie ekspresowym.

Język włoski – podstawowe informacje

Nawet dla niewprawnego ucha język włoski wydaje się skrzyć energią i optymizmem. Należący do grupy języków romańskich, ma status urzędowy we Włoszech, San Marino, Watykanie i Szwajcarii oraz na należącym do Chorwacji i Słowenii półwyspie Istria. Można się w nim dogadać we Francji, na Malcie i na obszarze byłych włoskich kolonii (jak Etiopia, Libia czy Somalia). Szacuje się, że łącznie językiem włoskim może się posługiwać nawet 125 milionów ludzi.

W ramach zabawnej językowej ciekawostki: polskie wyrażenie „na łeb, na szyję” w przekładzie okazuje się być najdłuższym wyrazem funkcjonującym w języku włoskim, który brzmi precipitevolissimevolmente.

Dla specjalistów wykonujących tłumaczenia polsko-włoskie i tłumaczenia włosko-polskie pierwsza fascynacja tym językiem często wiąże się z literaturą. Tacy twórcy jak Dante, Petrarka czy Boccaccio wywarli znaczny wpływ na kształtowanie się obecnej formy języka włoskiego.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego Warszawa

Z biurem Lingua Group współpracuje na stałe tłumacz przysięgły języka włoskiego, dysponujący odpowiednimi uprawnieniami do tłumaczenia dokumentów procesowych i urzędowych i innego typu oficjalnej dokumentacji. Tłumaczenia przysięgłe są realizowane na potrzeby osób prywatnych, firm i organów państwowych.

Rodzaje tłumaczeń z języka włoskiego i na język włoski w biurze Lingua Group to:

  • Tłumaczenia ustne oraz pisemne;
  • Tłumaczenia przysięgłe;
  • Tłumaczenia przez internet;
  • Tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia specjalistyczne z różnych dziedzin, techniczne i humanistyczne, w tym m.in. z zakresu medycyny, ekonomii czy prawa.

Terminowość i sumienność to wizytówka tłumaczy współpracujących z biurem Lingua Group. Wszystkie zlecenia są realizowane w najkrótszym możliwym czasie, prezentują bardzo wysoki poziom językowy. Tłumacze języka włoskiego w Lingua Group są doświadczonymi specjalistami, którym bliski jest nie tylko sam język, ale również włoska kultura.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język włoski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 65 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka włoskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 55 złotych.

Tłumaczenia włoski - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język włoski 65 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 65 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 65zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)
z języka włoskiego na język polski 55 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 55 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 55 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język włoski – oferta
Tłumacz przysięgły języka włoskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search