Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka niderlandzkiego w Warszawie

Biuro tłumaczeń Lingua Group zachęca do skorzystania z oferty tłumaczeń na język niderlandzki (holenderski, belgijski, flamandzki) i z języka niderlandzkiego. Tłumaczenia mogą mieć formę ustną bądź pisemną, w ich gronie znajdują się tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione. Po dodatkowych ustaleniach przekład może zostać zrealizowany w trybie ekspresowym, istnieje też opcja tłumaczenia przez internet.

Język niderlandzki– podstawowe informacje

Język niderlandzki należy do języków germańskich, a dokładniej – dolnoniemieckich. Posługuje się nim ok. 27 milionów ludzi, głównie na zachodzie Europy – w Holandii i Belgii – oraz w Surinamie, Indonezji i Antylach Holenderskich. Jest bardzo blisko spokrewniony z niemieckim oraz językiem afrikaans i fryzyjskim. Wyodrębnił się z dialektów dolnofrankońskich na przełomie VII i VIII wieku. W języku niderlandzkim powstaje bardzo ciekawa literatura, chociaż nazwiska pisarzy nie są powszechnie znane. Internetowy ranking ogólnokrajowy uznał za najwybitniejszą powieść niderlandzką wszech czasów książkę Harry'ego Mulischa "Odkrycie nieba".

Tłumaczenia polsko-niderlandzkie i tłumaczenia niderlandzko-polskie będą się nieco różnić w przypadku belgijskiego i holenderskiego wariantu języka niderlandzkiego, pomimo podpisanej między tymi krajami unii językowej różnice zaznaczają się w obszarze składni, słownictwa i fonetyki.

Najbardziej charakterystyczną cechą, którą dostrzegają tłumacze wykonujący tłumaczenia z niderlandzkiego na polski i tłumaczenia z polskiego na niderlandzki, jest nagromadzenie podwójnych samogłosek – zwanych tweetekenklanken.

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego Warszawa

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego zajmuje się wszelkiego typu oficjalną, prawną i urzędową dokumentacją, której dotyczy wymóg uwierzytelnienia. Współpracujący z Lingua Group tłumacz przysięgły działa na zlecenie instytucji państwowych, firm i osób prywatnych.

Język niderlandzki jest w biurze Lingua Group tłumaczony w formie:

  • Ustnych i pisemnych tłumaczeń z języka niderlandzkiego;
  • Ustnych i pisemnych tłumaczeń na język niderlandzki;
  • Tłumaczenia przez internet;
  • Specjalistycznego tłumaczenia realizowanego wyłącznie przez najlepszych specjalistów z zakresu prawa, medycyny, ekonomii i innych;
  • Tłumaczenia zwykłego.

Tłumacze języka niderlandzkiego współpracujący z biurem Lingua Group to eksperci z wieloletnim udokumentowanym doświadczeniem. Maksymalnie angażują się w każde powierzone im zlecenie, realizując je sumiennie, skrupulatnie i zawsze terminowo.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język niderlandzki, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka niderlandzkiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 70 złotych.

Tłumaczenia niderlandzki - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język niderlandzki 80 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 80 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 80 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)
z języka niderlandzkiego na język polski 70 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 70 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 70 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język niderlandzki – oferta
Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search