Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka chińskiego w Warszawie

Tłumaczenia języka chińskiego i na język chiński realizowane w biurze Lingua Group mogą przyjąć formę tłumaczeń zwykłych i tłumaczeń o wysokim stopniu wyspecjalizowania. Dostępne są również usługi tłumacza przysięgłego. Po indywidualnym ustaleniu warunków klient może zlecić tłumaczenie ekspresowe. Biuro zapewnia też możliwość wykonania tłumaczenia online.

Język chiński – podstawowe informacje

Język chiński to w zasadzie grupa spokrewnionych ze sobą języków zaliczanych do grupy chińsko-tybetańskiej. Oficjalny język Chińskiej Republiki Ludowej, Singapuru i Tajwanu bywa nazywany standardowym językiem mandaryńskim – jest uważany za ojczysty przez ok. 845 milionów ludzi. Ogółem chińskim posługuje się dobrze ponad miliard osób!

Języki chińskie dzielą się na dwie grupy: północną i południową, w ich obrębie wykształciły się dodatkowo dialekty, uznawane często za istotny element lokalnej tożsamości w poszczególnych regionach. Najbardziej wymagające tłumaczenia chińsko-polskie i tłumaczenia polsko-chińskie to przekłady ustne. Zapis nie oddaje różnic w wymowie, a może być ona odmienna w zależności od rodzaju języka czy dialektu. Tłumaczenia z chińskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na chiński najczęściej mają do czynienia z transkrypcją opartą na alfabecie łacińskim, głównie oficjalną transkrypcją języka mandaryńskiego o nazwie pinyin.

Tłumacz przysięgły języka chińskiego Warszawa

Dokumenty urzędowe, oficjalne pisma, akty prawne i dokumentacja sądowa trafiają w ręce współpracującego z biurem Lingua Group i uprawnionego do uwierzytelnionych przekładów tłumacza przysięgłego języka chińskiego.

Tłumaczenia przysięgłe to tylko jeden z typów tekstów przekładanych przez specjalistów Lingua Group. Inne to:

  • Ustne oraz pisemne tłumaczenia z języka chińskiego;
  • Ustne i pisemne tłumaczenia na język chiński;
  • Specjalistyczne tłumaczenia wymagające doświadczenia i wiedzy w zakresie medycyny, prawa, technologii i innych dziedzin;
  • Tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przez internet.

Tłumaczenia języka chińskiego są w biurze Lingua Group realizowane wyłącznie przez doświadczonych profesjonalistów, którym bliska jest specyfika kultury Chin, nie zawsze łatwa do zrozumienia dla człowieka Zachodu. Zapewniają oni znakomitą jakość tłumaczeń i terminowe realizacje zleceń w najkrótszym możliwym czasie.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język chiński, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka chińskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia chiński - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język chiński cena ustalana indywidualnie(1800 znaków ze spacjami) cena ustalana indywidualnie(1125 znaków ze spacjami)
z języka chińskiego na język polski cena ustalana indywidualnie(1800 znaków ze spacjami) cena ustalana indywidualnie(1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język chiński – oferta
Tłumacz przysięgły języka chińskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search