Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka ukraińskiego w Warszawie

Doświadczeni tłumacze przysięgli współpracujący z biurem Lingua Group realizują ustne i pisemne tłumaczenia z języka ukraińskiego i na język ukraiński – zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe, na życzenie, w razie dodatkowej potrzeby, są to także tłumaczenia online. Opcjonalnie istnieje możliwość wykonania tłumaczenia ekspresowego.

Język ukraiński – podstawowe informacje

Należący do grupy języków wschodniosłowiańskich język ukraiński usłyszymy, prócz samej Ukrainy, również w Rosji, USA, Kanadzie, Mołdawii, Polsce i na Białorusi. Posługuje się nim łącznie nawet 45 milionów ludzi. Ukraiński język literacki wykształcił się pomiędzy XVIII a XIX wiekiem, za przełomowy moment tradycyjnie uważa się publikację poematu "Eneida" autorstwa Iwana Kotlarewskiego, w którym posługiwał się, jako pierwszy w historii, żywym językiem ludowym.

Tłumaczenia ukraińsko-polskie i tłumaczenia polsko-ukraińskie zgłębiają język, na którego rozwój wpłynęła znacząco właśnie polszczyzna – ten wpływ liczy sobie wiele lat, sięga czasów poprzedzających unię lubelską (1569). Widoczne są też zapożyczenia z niemieckiego i czeskiego.

Tłumaczenia z polskiego na ukraiński i tłumaczenia z ukraińskiego na polski uwzględniają trzy zespoły dialektów, dzielących się według obszaru występowania (północne, południowo-wschodnie i południowo-zachodnie).

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Warszawa

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego we współpracy z biurem Lingua Group przyjmuje zlecenia wymagające uwierzytelnionych przekładów pism procesowych, aktów prawnych i wszelkiego typu dokumentacji urzędowej, w tym ze szczebla państwowego.

Na język ukraiński i z języka ukraińskiego, oprócz tłumaczeń przysięgłych, są wykonywane również tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne z zakresu ekonomii, prawa, medycyny i innych, także wąskich dziedzin. Tłumaczenia mogą być ustne bądź pisemne, w razie potrzeby są to tłumaczenia przez internet.

Profesjonaliści we współpracy z biurem Lingua Group realizują sumiennie i skrupulatnie zlecone tłumaczenia języka ukraińskiego, dostarczając je zawsze szybko i terminowo. Każdy przekład spełnia normy jakości nie tylko pod względem samej treści, ale też elegancji językowej i poprawności gramatycznej.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język ukraiński, cena za stronę rozliczeniową wynosi 45 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka ukraińskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 40 złotych.

Tłumaczenia ukraiński - cennik

Cena tłumaczenia
Typ tłumaczenia Tłumaczenia zwykłe Tłumaczenia specjalistyczne Tłumaczenia przysięgłe
z języka polskiego na język ukraiński 45 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 45 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 45 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)
z języka ukraińskiego na język polski 40 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 40 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami) 40 zł za stronę (1125 znaków ze spacjami)

Tłumaczenia z i na język ukraiński – oferta
Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search