Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia fiński

Tłumaczenia z języka fińskiego i na język fiński dostępne w biurze tłumaczeń Lingua Group są wykonywane przez najlepszych specjalistów realizujących zlecenia zwykłe i specjalistyczne, w razie potrzeby w trybie ekspresowym. Biuro zapewnia też współpracę z tłumaczem przysięgłym języka fińskiego.

Język fiński – podstawowe informacje

Obok szwedzkiego język fiński jest jednym z dwóch języków urzędowych w Finlandii – jako że należy do grupy językow bałtycko-fińskich, najbliższe pokrewieństwo łączy go z językiem estońskim. 92% fińskiej populacji uważa go za swój język ojczysty, posługuje się nim mniejszość narodowa w Szwecji i niewielkie mniejszości w Rosji, na północy Norwegii i w Estonii – łącznie ponad 5 milionów osób.

Tłumaczenia polsko-fińskie i tłumaczenia fińsko-polskie mogą się okazać przyjemnym zawodowym wyzwaniem, ponieważ fiński cieszy się opinią niezwykle bogatego, żywego i stale rozwijającego się języka. Tłumaczenia z polskiego na fiński i tłumaczenia z fińskiego na polski są szczególnie cenne w odniesieniu do literatury – ta fińska bowiem, podobnie jak nasza rodzima, jest przebogata i wartościowa.

Tłumacz przysięgły języka fińskiego online

Lingua Group to biuro tłumaczeń oferujące między innymi tłumaczenia przysięgłe, w tym również usługi tłumacza przysięgłego języka fińskiego, posiadającego wymagane uprawnienia do tłumaczenia oficjalnych pism, akt urzędowych i sądowych, także oficjalnych dokumentów organów państwowych.

Tłumaczenia języka fińskiego w ofercie biura Lingua Group to między innymi:

  • Tłumaczenia zwykłe – ustne i pisemne;
  • Tłumaczenia uwierzytelnione, przysięgłe, wykonywane przez tłumacza przysięgłego języka fińskiego;
  • Tłumaczenia specjalistyczne z wielu branż (m.in. medycyna, biznes, prawo, ekonomia) – ustne i pisemne;
  • Tłumaczenia przez internet.

Doświadczeni specjaliści są w stanie wykonać tłumaczenia zarówno z języka fińskiego, jak i na język fiński. Atutem są tu zawsze dokładność, sumienność i szybki czas realizacji zlecenia.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język fiński, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka fińskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język fiński – oferta
Tłumacz przysięgły języka fińskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search