Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe estońskie Warszawa

Lingua Group jest profesjonalnym biurem tłumaczeń, zapewniającym pełen zakres tłumaczeń z kilkudziesięciu języków, w tym z języka estońskiego i na język estoński. W tym gronie znajdują się tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe, z szybkim – na życzenie ekspresowym – terminem realizacji. Biuro oferuje również możliwość tłumaczenia przez internet.

Język estoński – podstawowe informacje

Język estoński należy do podgrupy języków bałtycko-fińskich i właśnie z językiem fińskim wykazuje najwięcej podobieństw. Posługuje się nim nieco ponad milion osób, głównie w Estonii. Najstarsze zapisy języka estońskiego datuje się na XIII wiek, ale za ojca narodowej literatury i poezji estońskiej uznaje się Kristjana Jaaka Petersona, studenta na niemieckojęzycznym uniwersytecie w Tartu. Poeta zmarł w 1822, bardzo młodo – miał zaledwie 21 lat – ale dzień jego urodzin jest świętowany w Estonii jako Dzień Języka Ojczystego.

Ci, których interesują tłumaczenia estońsko-polskie i tłumaczenia polsko-estońskie, szybko przekonują się o pewnej ciekawej i fascynującej dla lingwistów właściwości tego języka: występowaniu krótkich, długich i hiperdługich fonemów.

Tłumaczenia z estońskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na estoński są łatwiejsze w wykonaniu dla tych, którzy sprawnie posługują się np. niemieckim czy szwedzkim, ponieważ aż 30% wszystkich słów w estońskim pochodzi właśnie z tych języków!

Tłumacz przysięgły języka estońskiego Warszawa

Z biurem tłumaczeń Lingua Group stale współpracuje tłumacz przysięgły języka estońskiego, uprawniony do tłumaczenia oficjalnej dokumentacji, w tym pism urzędowych i procesowych czy aktów prawnych.

Inne rodzaje tłumaczeń języka estońskiego dostępne w ofercie biura Lingua Group to:

  • Wykonywane ustnie bądź pisemnie tłumaczenia z języka estońskiego;
  • Wykonywane ustnie bądź pisemnie tłumaczenia na język estoński;
  • Tłumaczenia specjalistyczne i zwykłe;
  • Tłumaczenia online.

Każdy tłumacz języka estońskiego współpracujący z Lingua Group może się pochwalić ciekawym portfolio i starannie budowanym doświadczeniem. Dogłębna znajomość specyfiki języka gwarantuje wysoką jakość realizowanego tłumaczenia – niezależnie od jego rodzaju.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język estoński, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka estońskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język estoński – oferta
Tłumacz przysięgły języka estońskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search