Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia węgierski

W biurze Lingua Group istnieje możliwość zrealizowania zwykłych, specjalistycznych i przysięgłych tłumaczeń ustnych i pisemnych z języka węgierskiego i na język węgierski. Tłumacze w przypadku indywidualnie wyrażonego życzenia mogą wykonać zlecenie w trybie ekspresowym. Dodatkową ofertą biura są też tłumaczenia przez internet.

Język węgierski – podstawowe informacje

Język węgierski to język, którym posługuje się ok. 15 milionów osób: na Węgrzech oraz w południowej Słowacji, Siedmiogrodzie (środkowa Rumunia), Wojwodinie (północna Serbia), Zakarpaciu (zachodnia Ukraina), Prekmurje (wschodnia Słowenia) i Burgenlandzie (wschodnia Austria). Nadal trwają dyskusje wokół jego historii i pochodzenia, w XIX wieku istniała nawet teoria łącząca język węgierski z japońskim. Dzisiaj najczęściej zalicza się go do rodziny ugrofińskiej.

Tłumaczenia polsko-węgierskie i tłumaczenia węgiersko-polskie są o tyle specyficzne, że w języku węgierskim jest wiele głosek, które w języku polskim nie występują.

Tłumaczenia z polskiego na węgierski i tłumaczenia z węgierskiego na polski często natykają się na prawdziwe bogactwo czasowników, w języku węgierskim tworzonych praktycznie od wszystkiego, co dla nieoswojonych z tym osób bywa zdumiewające i niełatwe do ogarnięcia.

Tłumacz przysięgły języka węgierskiego online

W biurze Lingua Group istnieje możliwość wykonania tłumaczenia przysięgłego języka węgierskiego. Firmy, przedstawiciele organów państwowych bądź osoby prywatne mogą zlecać tłumaczenie oficjalnych dokumentów, akt sądowych, dokumentacji urzędowej i procesowej. Tłumacz przysięgły języka węgierskiego ma uprawnienia, by zrealizować takie zamówienie.

Wśród tłumaczeń w ofercie biura Lingua Group można znaleźć:

  • Tłumaczenia ustne i pisemne z języka węgierskiego i na język węgierski;
  • Tłumaczenia online;
  • Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne, z zakresu medycyny, prawa, ekonomii, biznesu i innych dziedzin naukowych;
  • Tłumaczenia przysięgłe.

Wyspecjalizowani tłumacze z bogatym doświadczeniem realizują tłumaczenia języka węgierskiego solidnie, szybko i na czas. Każde jest dopracowane do najmniejszego szczegółu i charakteryzuje się wysokim poziomem językowym – biuro Lingua Group gwarantuje niezawodność.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język węgierski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka węgierskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 70 złotych.

Tłumaczenia z i na język węgierski – oferta
Tłumacz przysięgły języka węgierskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search