Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Profesjonalne tłumaczenia języka uzbeckiego online

Uzbecki ma swoje niezaprzeczalne miejsce w światowej kulturze, nawet jeśli nie stało się językiem międzynarodowym. W biurze tłumaczeń Lingua Group profesjonalni tłumacze wykonują przekłady z języka uzbeckiego i na język uzbecki, zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe, zawsze realizowane z dokładnością, starannością i terminowo, w razie potrzeby w trybie ekspresowym. Dodatkowo biuro daje możliwość tłumaczenia online.

Podstawowe informacje o języku uzbeckim

Pierwotnie esperanto nosiło nazwę "Lingva Internacia", co oznacza język międzynarodowy – bo taką w założeniu miał pełnić rolę. Nazwa "esperanto" natomiast pochodzi od pseudonimu Ludwika Zamenhofa, który opublikował pod nim pierwszą książkę o podstawach tego języka w 1887 roku, kreśląc się jako "doktor mający nadzieję". Chociaż pragnienie Zamenhofa, by stworzyć pomocniczy język, który będą sobie przyswajać dla celów powszechnej komunikacji wszyscy obywatele świata, nie doczekało się spełnienia, to jednak sam język z czasem zdobywał sobie coraz większe uznanie. Tłumaczenia z polskiego na uzbecki i tłumaczenia z uzbeckiego na polski okazują się niejednokrotnie konieczne zwłaszcza w zakresie kultury – muzyki, filmu, sztuki i literatury. Na całym świecie nie brakuje organizacji zrzeszających esperantystów, słychać słowa poparcia od przedstawicieli życia publicznego, ponadto język esperanto w 2014 roku został wpisany na krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego.

FORMULARZ WYCENY

Uwaga: wycena nie obliguje do złożenie zamówienia.

Tłumacz przysięgły języka uzbeckiego online

Uprawnienia tłumacza przysięgłego języka uzbeckiego współpracującego z biurem tłumaczeń Lingua Group obejmują przekłady dokumentów procesowych i urzędowych oraz innej dokumentacji oficjalnej wszelkiego typu, także dla organów rządowych i firm.

Tłumaczenia Lingua Group mogą być wykonywane zarówno z języka uzbeckiego, jak i na język uzbecki, przy czym zakres oferty obejmuje:

  • Tłumaczenia tak ustne, jak i pisemne,
  • Tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia przysięgłe;
  • Tłumaczenia przez internet;
  • Tłumaczenia specjalistyczne – realizowane przez tłumaczy wyspecjalizowanych w poszczególnych branżach, od technicznych po humanistyczne.

Tłumacze uzbecki to jednocześnie hobbyści tego języka, których intryguje jego nietuzinkowość. Łączą pragnienie realizowania i spełniania swojej pasji z pełnym profesjonalizmem zawodowym. Z Lingua Group współpracują zaś tylko najlepsi.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język uzbecki, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka uzbeckiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język uzbecki– oferta

Tłumacz przysięgły w Warszawie

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group
ul. Marszałkowska 2, 00-581 Warszawa
Tel.: +48 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search