Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka mołdawskiego w Warszawie

Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe z języka mołdawskiego i na język mołdawski są realizowane w biurze Lingua Group przez doświadczonych specjalistów, którzy w razie potrzeby mogą zaproponować ekspresową realizację zlecenia bądź tłumaczenie online.

Język mołdawski– podstawowe informacje

Często uważany za regionalną odmianę języka rumuńskiego, język mołdawski generalnie nie ma oficjalnego statusu (zachował status urzędowy w Naddniestrzu). Niemniej posługuje się nim nie tylko ludność w Mołdawii, ale również mniejszości mołdawskie na Ukrainie, w Rosji, Rumunii i Kazachstanie. Tłumaczenia polsko-mołdawskie i tłumaczenia mołdawsko-polskie są niejednokrotnie wykonywane przez specjalistów znających też język rumuński, ponieważ między mołdawskim a rumuńskim językiem literackim istnieją wyłącznie bardzo delikatne różnice. Tłumaczenia polsko-mołdawskie i tłumaczenia mołdawsko-polskie mają więc de facto wiele wspólnego z przekładami z języka rumuńskiego.

Tłumacz przysięgły języka mołdawskiego Warszawa

Uprawnienia, by tłumaczyć akty prawne, dokumenty procesowe i inną dokumentację urzędową na zlecenie osób prywatnych, firm i organów państwowych realizuje na zlecenia biura Lingua Group współpracujący z nim tłumacz przysięgły języka mołdawskiego.

Tłumaczenia języka mołdawskiego, które można zlecić w biurze Lingua Group, obejmują:

  • Ustne i pisemne tłumaczenia dwustronne – na język mołdawski, z języka mołdawskiego;
  • Specjalistyczne tłumaczenia z zakresu medycyny, biznesu, prawa, ekonomii i innych dziedzin;
  • Tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia przez internet;
  • Tłumaczenia realizowane przez tłumacza przysięgłego.

Sumienność i terminowość to wizytówka biura Lingua Group i jego tłumaczy języka mołdawskiego, realizujących zlecenia zawsze na czas, z uwzględnieniem dodatkowych życzeń klienta i na najwyższym poziomie językowym.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język mołdawski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 90 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka mołdawskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 75 złotych.

Tłumaczenia z i na język mołdawski – oferta
Tłumacz przysięgły języka mołdawskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search