Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Profesjonalne tłumaczenia języka mołdawskiego online

Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe z języka mołdawskiego i na język mołdawski są realizowane w biurze Lingua Group przez doświadczonych specjalistów, którzy w razie potrzeby mogą zaproponować ekspresową realizację zlecenia bądź tłumaczenie online.

Podstawowe informacje o języku mołdawskim

Często uważany za regionalną odmianę języka rumuńskiego, język mołdawski generalnie nie ma oficjalnego statusu (zachował status urzędowy w Naddniestrzu). Niemniej posługuje się nim nie tylko ludność w Mołdawii, ale również mniejszości mołdawskie na Ukrainie, w Rosji, Rumunii i Kazachstanie. Tłumaczenia polsko-mołdawskie i tłumaczenia mołdawsko-polskie są niejednokrotnie wykonywane przez specjalistów znających też język rumuński, ponieważ między mołdawskim a rumuńskim językiem literackim istnieją wyłącznie bardzo delikatne różnice. Tłumaczenia polsko-mołdawskie i tłumaczenia mołdawsko-polskie mają więc de facto wiele wspólnego z przekładami z języka rumuńskiego.

FORMULARZ WYCENY

Uwaga: wycena nie obliguje do złożenie zamówienia.

Tłumacz przysięgły języka mołdawskiego online

Uprawnienia, by tłumaczyć akty prawne, dokumenty procesowe i inną dokumentację urzędową na zlecenie osób prywatnych, firm i organów państwowych realizuje na zlecenia biura Lingua Group współpracujący z nim tłumacz przysięgły języka mołdawskiego.

Tłumaczenia języka mołdawskiego, które można zlecić w biurze Lingua Group, obejmują:

  • Ustne i pisemne tłumaczenia dwustronne – na język mołdawski, z języka mołdawskiego;
  • Specjalistyczne tłumaczenia z zakresu medycyny, biznesu, prawa, ekonomii i innych dziedzin;
  • Tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia przez internet;
  • Tłumaczenia realizowane przez tłumacza przysięgłego.

Sumienność i terminowość to wizytówka biura Lingua Group i jego tłumaczy języka mołdawskiego, realizujących zlecenia zawsze na czas, z uwzględnieniem dodatkowych życzeń klienta i na najwyższym poziomie językowym.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język mołdawski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 90 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka mołdawskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 75 złotych.

Tłumaczenia z i na język mołdawski – oferta

Tłumacz przysięgły w Warszawie

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group
ul. Marszałkowska 2, 00-581 Warszawa
Tel.: +48 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search