Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka duńskiego w Warszawie

Pełen zakres tłumaczeń specjalistycznych, zwykłych i przysięgłych z języka duńskiego i na język duński jest dostępny w profesjonalnym biurze tłumaczeń Lingua Group, współpracującym z najlepszymi specjalistami w branży. Zlecenia realizowane są efektywnie i szybko, w razie potrzeby nawet ekspresowo. Po szczegóły realizacji tłumaczeń języka duńskiego zapraszamy do pełnej oferty.

Język duński – podstawowe informacje

Dania, Niemcy, Wyspy Owcze, Grenlandia – wszędzie tam możemy usłyszeć język duński, należący do skandynawskiej grupy języków germańskich. Duński język literacki, czyli ten, którego najczęściej dotyczą tłumaczenia polsko-duńskie i tłumaczenia duńsko-polskie, opiera się głównie na dialekcie miejskim Kopenhagi.

Gramatyka duńska ewoluowała jednocześnie ze szwedzką i norweską. Z punktu widzenia tłumaczenia z polskiego na duński i tłumaczenia z duńskiego na polski, za najbardziej przełomowy można uznać moment całkowitej reformy ortograficznej z 1948 roku, która diametralnie zmieniła wiele obowiązujących wcześniej zasad (na przykład zapisywanie rzeczowników wielką literą).

Tłumacz przysięgły języka duńskiego Warszawa

Z biurem tłumaczeń Lingua Group stale współpracuje tłumacz przysięgły języka duńskiego, uprawniony do przekładów specjalistycznej i urzędowej dokumentacji, w tym również dokumentów procesowych.

Oprócz tłumaczeń przysięgłych, w biurze Lingua Group jest możliwe wykonanie z języka duńskiego i na język duński:

  • Tłumaczeń zwykłych, tak pisemnych, jak i ustnych;
  • Tłumaczeń specjalistycznych, z zachowaniem specjalistycznego nazewnictwa i słownictwa, z szerokiego zakresu dziedzin – od medycynę po historię i prawo;
  • Tłumaczeń online.

Wszyscy tłumacze języka duńskiego współpracujący z biurem Lingua Group są fachowcami z długoletnim doświadczeniem i szerokimi, stale uzupełnianymi kwalifikacjami.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język duński, cena za stronę rozliczeniową wynosi 95 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka duńskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 85 złotych.

Tłumaczenia z i na język duński – oferta
Tłumacz przysięgły języka duńskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search