Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka czeskiego w Warszawie

Lingua Group to profesjonalne biuro tłumaczeń, które jest w stanie zrealizować wszelkiego typu tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski, także specjalistyczne i przysięgłe. W pełnej ofercie biura znajduje się opcja tłumaczeń ekspresowych i tłumaczeń przez internet, z gwarancją terminowości i staranności wykonania.

Język czeski – podstawowe informacje

Blisko 11,5 miliona osób uważa język czeski za swój ojczysty, przy czym ponad 10 milionów z tej grupy to mieszkańcy Czech, a reszta – przed wszystkim emigranci i ich potomkowie. Blisko spokrewniony ze słowackim, ma również naleciałości polskie, kaszubskie i łużyckie. Rozkwitał w późnym średniowieczu, by następnie upaść w XVII wieku i odrodzić się ponownie w pierwszej połowie XIX wieku. Tłumaczenia polsko-czeskie i tłumaczenia czesko-polskie są często podstawą dowcipów językowych krążących w internecie. Jednak specjaliści wykonujący tłumaczenia z polskiego na czeski i tłumaczenia z czeskiego na polski mają świadomość, że o ile można dać się zwieść słowom odmiennym znaczeniowo, choć pokrewnym w brzmieniu, to jednak w gruncie rzeczy jest między tymi językami wiele podobieństw. Jak wszystkie w słowiańskiej grupie mają rozbudowaną deklinację i koniugację, dlatego też nie są najłatwiejsze do przyswojenia dla obcokrajowca.

Tłumacz przysięgły języka czeskiego Warszawa

Pisma procesowe, urzędowe i oficjalna dokumentacja trafiają w ręce współpracującego z biurem Lingua Group tłumacza przysięgłego języka czeskiego, dysponującego pełnymi uprawnieniami i pracującego na zlecenie organów państwowych, firm i osób prywatnych.

W biurze Lingua Group wykonywane są tłumaczenia z języka czeskiego ustne i pisemne:

  • Zwykłe;
  • Przysięgłe, realizowane przez uprawnionego tłumacza przysięgłego;
  • Specjalistyczne z różnych dziedzin, jak medycyna, biznes, prawo, ekonomia;
  • Tłumaczenia online;
  • Wszystkie tłumaczenia mogą zostać wykonane zarówno z języka czeskiego, jak i na język czeski.

Tłumacze języka czeskiego współpracujący z Lingua Group to grupa najlepszych fachowców, doświadczonych, profesjonalnych i gwarantujących sumienność realizacji zlecenia, a przy tym zawsze otwartych na sugestie, pomysły i możliwości uzupełniania wiedzy.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język czeski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 75 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka czeskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 70 złotych.

Tłumaczenia z i na język czeski – oferta
Tłumacz przysięgły języka angielskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search