Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka litewskiego w Warszawie

Tłumaczenia z języka litewskiego i na język litewski w biurze Lingua Group obejmują przekłady wszelkiego typu: przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe. Na życzenie klienta, po indywidualnym ustaleniu warunków, mogą zostać wykonane tłumaczenia przez internet bądź w trybie ekspresowym.

Język litewski – podstawowe informacje

Oprócz mieszkańców Litwy, językiem litewskim posługują się również Litwini zamieszkujący zachodnią Białoruś i polską Suwalszczyznę, a także Rosję i Łotwę. Nie brakuje też litewskich emigrantów w USA, Kanadzie i Australii. Chociaż język litewski zaczął rozwijać się już od VII wieku, jako język pisany pojawił się dopiero w wieku XVI. Językoznawcy i tłumacze, również ci wykonujący tłumaczenia polsko-litewskie i tłumaczenia litewsko-polskie, uważają litewski za wyjątkowo fascynujący z powodu zachowanych przez niego cech archaicznych. Podobne cechy wykazuje też język łotewski, acz jest to jedno z nielicznych podobieństw, które te języki łączą. Wykonując tłumaczenia z polskiego na litewski i tłumaczenia z litewskiego na polski należy liczyć się ze sporym zróżnicowaniem dialektalnym: główne dialekty to żmudzki i auksztocki.

Tłumacz przysięgły języka litewskiego Warszawa

Klienci biura tłumaczeń Lingua Group mogą skorzystać z usług tłumacza przysięgłego języka litewskiego, uprawnionego do tłumaczenia dokumentów, w tym procesowych i urzędowych. Tłumaczenia przysięgłe są realizowane dla osób prywatnych, firm i organów państwowych.

Tłumaczenia języka litewskiego w biurze Lingua Group mogą być dwustronne – tak z języka litewskiego, jak i na język litewski. Realizowane są tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne, uwzględniające specyfikę konkretnej branży. Specjaliści współpracujący z Lingua Group podejmują się tłumaczeń tak ustnych, jak i pisemnych.

Tłumacze w Lingua Group posługujący się językiem litewskim gwarantują staranne i szybkie wykonanie, dostarczając zlecenie zawsze na czas. Ich realizacje są sumienne i dokładne, zachowują też piękno języka – i litewskiego, i polskiego.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język litewski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka litewskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 75 złotych.

Tłumaczenia z i na język litewski – oferta
Tłumacz przysięgły języka litewskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search