Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka słowackiego w Warszawie

Polsko-słowackie i słowacko-polskie tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe są realizowane przez doświadczonych tłumaczy w biurze Lingua Group. Biuro gwarantuje szybką realizację, na życzenie również w trybie ekspresowym. Dostępna jest opcja wykonania tłumaczenia przez internet.

Język słowacki – podstawowe informacje

Język słowacki, blisko spokrewniony z czeskim, jest bliski ok. 7 milionom osób, posługują się nim, oprócz Słowacji, również mieszkańcy serbskiej Wojwodiny; nie brakuje Słowaków w Rumunii, na Węgrzech, w USA i w Kanadzie, a także w Polsce, gdzie istnieje możliwość zdawania egzaminu maturalnego z tego języka.

Wykonując tłumaczenia polsko-słowackie i tłumaczenia słowacko-polskie trzeba mieć na uwadze tzw. słowa zdradliwe, które mogą budzić wątpliwości u innych Słowian: niezwykle podobne w zapisie, mają zupełnie inne, czasami wręcz przeciwne znaczenie.

Tłumaczenia z polskiego na słowacki i tłumaczenia ze słowackiego na polski poruszają się ponadto w obrębie zgromadzonych w trzy grupy dialektów, które wykazują między sobą znaczne różnice. Najbliższy językowi polskiemu jest dialekt wschodniosłowacki.

Tłumacz przysięgły języka słowackiego Warszawa

W przypadku pism procesowych, aktów prawnych, oficjalnej dokumentacji do pracy przystępuje uprawniony do tego tłumacz przysięgły języka słowackiego, wykonujący uwierzytelnione przekłady na potrzeby osób prywatnych, urzędów i firm.

Oferta Lingua Group w zakresie języka słowackiego obejmuje:

  • Tłumaczenia online;
  • Tłumaczenia zwykłe o szerokim zakresie tematycznym;
  • Tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin technicznych i humanistycznych;
  • Tłumaczenia przysięgłe.
  • Przekłady mogą być ustne i pisemne, są realizowane z języka słowackiego i na język słowacki.

Wszystkie tłumaczenia są wykonywane przez najlepszych specjalistów w zakresie języka słowackiego. Współpracujący z biurem profesjonaliści mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem, dzięki któremu są w stanie realizować na najwyższym poziomie nawet trudne i nietypowe zlecenia, zawsze sumiennie i w najkrótszym możliwym czasie.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język słowacki, cena za stronę rozliczeniową wynosi 75 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka słowackiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 70 złotych.

Tłumaczenia z i na język słowacki – oferta
Tłumacz przysięgły języka słowackiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search