Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka bułgarskiego w Warszawie

W biurze tłumaczeń Lingua Group dostępne są usługi profesjonalnych tłumaczy języka bułgarskiego, zapewniających zwykłe i specjalistyczne tłumaczenia, istnieje też możliwość skorzystania z usługi tłumacza przysięgłego. Na życzenie i po indywidualnym ustaleniu zlecenie może zostać wykonane ekspresowo, biuro oferuje też możliwość tłumaczenia przez internet. Specjaliści języka bułgarskiego w Lingua Group zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń i sumienność wykonania.

Język bułgarski – podstawowe informacje

Ten wywodzący się z narzecza Słowian bałkańskich język można usłyszeć w kilku krajach – w Bułgarii, ale też w Turcji, na Węgrzech czy w Mołdawii. W sumie posługuje się nim ok. 9 milionów osób. Do jego zapisu stosuje się składającą z 30 znaków cyrylicę, a duży wpływ na obecny kształt bułgarszczyzny miały języki grecki i turecki, co oznacza, że wykonujący tłumaczenia polsko-bułgarskie i tłumaczenia bułgarsko-polskie niejednokrotnie muszą radzić sobie z gąszczem zapożyczeń!

Tłumaczenia z bułgarskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na bułgarski przy bliższym przyjrzeniu pozwalają zresztą odkryć coś zaskakującego – zasady gramatyczne w wielu przypadkach wcale nie różnią się tak bardzo od naszego języka ojczystego.

Tłumacz przysięgły języka bułgarskiego Warszawa

Uprawnienia, którymi dysponuje tłumacz przysięgły języka bułgarskiego dostępny w Lingua Group, dotyczą uwierzytelnionego tłumaczenia dokumentów, w tym pism urzędowych i procesowych. Tłumaczenia przysięgłe są wykonywane zarówno na zlecenie firm, jak i osób prywatnych.

W ofercie Lingua Group w odniesieniu do języka bułgarskiego można znaleźć:

  • Ustne i pisemne tłumaczenia z języka bułgarskiego oraz
  • ustne i pisemne tłumaczenia – na język bułgarski;
  • Tłumaczenia zwykłe z różnych dziedzin;
  • Tłumaczenia tekstów specjalistycznych i branżowego słownictwa z zakresu medycyny, ekonomii i prawa.
  • Usługa biura tłumaczeń Lingua Group ma zasięg globalny dzięki możliwości przeprowadzenia tłumaczenia online.

Profesjonalni tłumacze języka bułgarskiego w Lingua Group to grupa prawdziwych pasjonatów, którzy kochają ten język i czerpią przyjemność z tego, co robią, gwarantując pełną satysfakcję również swoim klientom.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język bułgarski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka bułgarskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 65 złotych.

Tłumaczenia z i na język bułgarski – oferta
Tłumacz przysięgły języka angielskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search