Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka bośniackiego w Warszawie

Specjalistyczne, przysięgłe czy zwykłe – w biurze tłumaczeń Lingua Group można liczyć na pełen zakres tłumaczeń z języka bośniackiego i na język bośniacki. Wszystkie realizowane są starannie i szybko, a w razie szczególnej potrzeby – nawet ekspresowo. Zainteresowanych profesjonalną realizacją tłumaczenia z języka bośniackiego zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i cennikiem.

Język bośniacki – podstawowe informacje

Wedle klasyfikacji lingwistycznej, język bośniacki należy do grupy czterech ustandaryzowanych odmian języka serbsko-chorwackiego – ma status języka urzędowego w Bośni i Hercegowinie. Nazwa języka została przyjęta w 1995 roku po rozpadzie byłej Jugosławii, chociaż są też naukowcy postulujący tezę, że jego historia jest znacznie dłuższa i sięga nawet czasów średniowiecza. W każdym razie tłumaczenia bośniacko-polskie i tłumaczenia polsko-bośniackie to oferta stosunkowo nowa, ponieważ oficjalna kodyfikacja, opracowanie gramatyki i pierwszy słownik pojawiły się dopiero w latach 90. XX wieku. Od tego czasu jednak stale są publikowane nowe podręczniki akademickie umożliwiające naukę języka, można zatem założyć, że i tłumaczenia z polskiego na bośniacki oraz tłumaczenia z bośniackiego na polski będą coraz częściej potrzebne.

Tłumacz przysięgły języka bośniackiego Warszawa

Oferowane przez Lingua Group tłumaczenia przysięgłe z języka bośniackiego są kierowane do osób prywatnych, ale też firm czy organów państwowych, które potrzebują uwierzytelnionego przekładu pism urzędowych i specjalistycznych dokumentów.

Lingua Group proponuje swoim klientom następujące tłumaczenia języka bośniackiego:

  • Tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez uprawnionego tłumacza;
  • Ustne i pisemne tłumaczenia zwykłe, z języka bośniackiego i na język bośniacki;
  • Specjalistyczne tłumaczenia pisemne obejmujące między innymi branżowe słownictwo medyczne, biznesowe czy ekonomiczne.

Wszystkie tłumaczenia wykonywane są przez fachowców. Istnieje możliwość dokonania tłumaczenia online – tłumaczenia przez internet pozwalają rozszerzyć zakres usług również dla osób poza granicami kraju. Wszyscy tłumacze Lingua Group są doświadczonymi specjalistami sprawdzonymi w branży, wykonującymi wyłącznie najwyższej próby profesjonalne tłumaczenia.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język bośniacki, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka bośniackiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 70 złotych.

Tłumaczenia z i na język bośniacki – oferta
Tłumacz przysięgły języka bośniackiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search