Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka rumuńskiego w Warszawie

Tłumaczenia realizowane przez tłumacza przysięgłego, a także zwykłe i specjalistyczne teksty w formie ustnej i pisemnej znajdują się w ofercie biura tłumaczeń Lingua Group w odniesieniu do przekładów z języka rumuńskiego i na język rumuński. Istnieje możliwość ustalenia ekspresowego terminu realizacji i tłumaczenia przez internet.

Język rumuński – podstawowe informacje

Język rumuński jest używany przez 24 miliony ludzi, przede wszystkim w Rumunii i Mołdawii, gdzie ma status języka urzędowego, ale również w Hiszpanii, we Włoszech, w Izraelu, Serbii i na Ukrainie. To język romański, wykazuje więc sporo podobieństw z francuskim i włoskim, ale też należy do grupy bałkańskiej, zbliżając się tym samym m.in. z greckim, albańskim czy bułgarskim. Wykonujący tłumaczenia polsko-rumuńskie i tłumaczenia rumuńsko-polskie najczęściej kształcą się w Krakowie bądź w Poznaniu, gdzie wykłada się filologię rumuńską (w Warszawie i we Wrocławiu jest dostępny lektorat).

Tłumaczenia z rumuńskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na rumuński przebiegają sprawniej, jeśli tłumacz jest zaznajomiony z językiem włoskim, ponieważ ma on z rumuńskim aż 77% wspólnego słownictwa.

Tłumacz przysięgły języka rumuńskiego Warszawa

Biuro tłumaczeń Lingua Group poleca klientom usługi tłumacza przysięgłego języka rumuńskiego w każdej sytuacji wymagającej pracy z oficjalną dokumentacją, również państwową, dokumentami urzędowymi i aktami procesowymi.

W Lingua Group dostępne są tłumaczenia – ustne i pisemne – z języka rumuńskiego i na język rumuński. Biuro może podjąć się tłumaczenia przysięgłego, zwykłego i specjalistycznego oraz tłumaczenia online.

Język rumuński jest pasją dla współpracujących z biurem tłumaczeń Lingua Group fachowców, skupionych na ciągłym rozwijaniu swoich umiejętności, w tym uzupełnianiu i rozszerzaniu specjalistycznego słownictwa. Biuro gwarantuje pełen profesjonalizm i terminowość wykonania zlecenia.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język rumuński, cena za stronę rozliczeniową wynosi 95 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka rumuńskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 85 złotych.

Tłumaczenia z i na język rumuński – oferta
Tłumacz przysięgły języka rumuńskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search