Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe języka hebrajskiego w Warszawie

Pełen zakres tłumaczeń z języka hebrajskiego i na język hebrajski w biurze Lingua Group obejmuje tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne, także te wykonywane w trybie ekspresowym i na życzenie również tłumaczenia online. Podejmują się ich wyłącznie najlepsi specjaliści.

Język hebrajski – podstawowe informacje

Historia Żydów i państwa izraelskiego jest nierozerwalnie związana z głównym językiem judaizmu – hebrajskim. Należy on do grupy kananejskich języków semickich i chociaż ewoluował przez ponad trzy tysiące lat, to przez ponad połowę tego czasu był językiem liturgii i literatury, a dopiero narodziny współczesnego ruchu syjonistycznego nadały mu charakter codziennej, zwykłej mowy. Ten współcześnie używany jest tak przesycony wpływami języków europejskich, że bywa klasyfikowany jako zupełnie odrębna gałąź.

Tłumaczenia polsko-hebrajskie i tłumaczenia hebrajsko-polskie wymagają starannego przygotowania językowego również z uwagi na istotne różnice kryjące się w odmianach języka z różnych epok. Tłumaczenia z polskiego na hebrajski i tłumaczenia z hebrajskiego na polski siłą rzeczy przyjmą inną formę, jeżeli dotyczą zapisu archaicznego, biblijnego, a inną, kiedy chodzi o język współczesny.

Tłumacz przysięgły języka hebrajskiego Warszawa

Uprawnienia, którymi dysponuje współpracujący z Lingua Group tłumacz przysięgły języka hebrajskiego, dotyczą uwierzytelnionego tłumaczenia dokumentów, aktów urzędowych i prawnych oraz dokumentacji procesowej.

Biuro Lingua Group proponuje tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne z języka hebrajskiego i na język hebrajski, zarówno ustne, jak i pisemne. Tłumaczenia specjalistyczne obejmują szeroki zakres dziedzin, od medycyny po prawo i ekonomię.

Tłumacze języka hebrajskiego, których usługi są dostępne w Lingua Group, dysponują doświadczeniem i elastycznością, wykonują profesjonalne zlecenia w najszybszym możliwym terminie, w razie potrzeby również ekspresowo.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język hebrajski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka hebrajskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język hebrajski – oferta
Tłumacz przysięgły języka hebrajskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search