Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka arabskiego w Warszawie

Lingua Group to doświadczone biuro tłumaczeń, które może zaproponować swoim klientom tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne zarówno z języka arabskiego na polski, jak i z polskiego na arabski. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, tłumacze mogą dostarczyć tłumaczenia w trybie ekspresowym. Doświadczenie, sumienność i językowa pasja są gwarancją doskonale wykonanego zlecenia.

Język arabski – podstawowe informacje

Klasyczny język arabski jest językiem Koranu i kultury arabsko-muzułmańskiej, rozwijał się i zyskiwał na znaczeniu wraz z ekspansją religii. Szacuje się, że w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej tym językiem może posługiwać się nawet 285 milionów ludzi. Obecnie tłumaczenia arabsko-polskie i tłumaczenia polsko-arabskie mają do czynienia ze współczesną formą, wykształconą w XIX wieku w okresie tzw. an-Nahdy, czyli "odrodzenia Arabów". O ile w tłumaczeniach z polskiego na arabski i tłumaczeniach z arabskiego na polski najczęściej pojawia się forma klasyczna, warto w ramach ciekawostki dodać, że w mowie funkcjonują też różne dialekty, tak od siebie odmienne, że utrudniają wręcz porozumiewanie się osób pochodzących z odmiennych regionów.

Tłumacz przysięgły języka arabskiego Warszawa

Tłumacz przysięgły języka arabskiego, którego usługi proponuje Lingua Group, ma uprawnienia, by tłumaczyć wszelkiego typu oficjalne i urzędowe pisma, w tym dokumenty sądowe i pisma procesowe.

Rodzaje tłumaczeń realizowanych z języka arabskiego przez Lingua Group to:

  • Tłumaczenia na język arabski, a także z języka arabskiego, zarówno pisemne, jak i ustne;
  • Specjalistyczne tłumaczenia, między innymi medyczne, prawne, finansowe, umowy, instrukcje;
  • Tłumaczenia realizowane przez tłumacza przysięgłego;
  • Tłumaczenia zwykłe.

W ofercie biura znajduje się możliwość dokonania tłumaczenia przez internet. Tłumacze Lingua Group są fachowcami, stale rozszerzającymi swoje umiejętności i zakres wiedzy z języka arabskiego, zapewniają więc najlepszą możliwą jakość realizacji.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język arabski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 130-150 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka arabskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 100-120 złotych.

Tłumaczenia z i na język arabski – oferta
Tłumacz przysięgły języka arabskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search