Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia grecki

Tłumaczenia w biurze Lingua Group, zarówno z języka greckiego, jak i na język grecki, obejmują pełen zakres: zarówno zwykłe, jak i specjalistyczne oraz przysięgłe. W razie konieczności może zostać wykonane tłumaczenie ekspresowe bądź w trybie online. Szczegóły są ustalane z klientem indywidualnie.

Język grecki – podstawowe informacje

Trudno wyobrazić sobie współczesną cywilizację bez języka greckiego – obok łaciny wywarł wpływ na wszystkie języki europejskie (i nie tylko). To też jedyny w gronie helleńskich języków naturalnych, który nie wymarł – posługuje się nim ok. 15 milionów ludzi, jest językiem urzędowym w Grecji i na Cyprze, a także jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej. Każdy, kto wykonuje profesjonalne tłumaczenia grecko-polskie i tłumaczenia polsko-greckie wie doskonale, jak długą historię ma ten język. Wszystkie jego fazy rozwojowe miały swoją własną nazwę, poczynając od najstarszej – mykeńskiej, poprzez grecki archaiczny, grecki klasyczny, grekę koine, język średniogrecki i katharewusa (tzw. grekę "oczyszczoną") aż po nowogrecki. Dzisiaj tłumaczenia z greckiego na polski i z polskiego na grecki odnoszą się do współcześnie używanego języka nowogreckiego.

Tłumacz przysięgły języka greckiego online

Dokumenty urzędowe, pisma procesowe i akta sądowe tłumaczy w biurze Lingua Group uprawniony do tego tłumacz przysięgły języka greckiego. Biuro może podjąć się zatem zleceń nie tylko od osób prywatnych, ale i firm oraz organów rządowych.

Tłumaczenia w zakresie języka greckiego dostępne w biurze Lingua Group to:

  • Tłumaczenia na język grecki: ustne i pisemne;
  • Tłumaczenia z języka greckiego: ustne i pisemne;
  • Tłumaczenia przez internet;
  • Tłumaczenia specjalistyczne, wymagające znajomości specyfiki danej branży i słownictwa technicznego;
  • Uwierzytelnione tłumaczenia realizowane przez tłumacza przysięgłego.

Tłumacze współpracujący z Lingua Group to specjaliści, których długie doświadczenie obejmuje nie tylko dogłębną znajomość języka greckiego, ale też kultury i specyfiki greckiej. Tłumaczenia są wykonywane szybko, zawsze na czas i według najwyższych możliwych standardów.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język grecki, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka greckiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język grecki – oferta
Tłumacz przysięgły języka angielskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search