Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe albańskie w Warszawie

Profesjonalne biuro tłumaczeń Lingua Group oferuje pełen zakres tłumaczeń z języka albańskiego i na język albański, w zależności od potrzeb także specjalistyczne i przysięgłe. Na życzenie klienta biuro może zaproponować również tłumaczenia ekspresowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i cennikiem oraz do skorzystania z usług najlepszych specjalistów, gwarantujących jakość, dokładność i sumienność tłumaczenia.

Język albański – podstawowe informacje

Język albański można usłyszeć w Kosowie, Macedonii i oczywiście Albanii – jest tam językiem urzędowym. Posługują się nim również Arboresze, grupa etniczna zamieszkująca Kalabrię we Włoszech, i Arwanici, mniejszość narodowa w Grecji. Początki języka albańskiego sięgają VII wieku n.e., a pierwszym zapisem w tym języku jest formuła chrztu z 1462 roku.

Jeżeli chodzi o tłumaczenia albańsko-polskie i tłumaczenia polsko-albańskie, szczególnie istotna jest świadomość, że alfabetu łacińskiego używa się do zapisu dopiero od 1908 roku, wcześniej posługiwano się cyrylicą, alfabetem arabskim i greckim. W tłumaczeniach z albańskiego na polski i tłumaczeniach z polskiego na albański uwzględnia się dwie charakterystyczne odmiany terytorialne języka, gegijski i toskijski, różniące się pod względem leksykalnym, fonologicznym i gramatycznym.

Tłumacz przysięgły języka albańskiego Warszawa

Biuro tłumaczeń Lingua Group oferuje swoim klientom usługi tłumacza przysięgłego języka albańskiego, który dysponuje uprawnieniami do tłumaczenia dokumentów, w tym procesowych i urzędowych. Tłumaczenia przysięgłe mogą być wykonywane zarówno na potrzeby osób prywatnych, jak i firm oraz organów państwowych.

W ofercie Lingua Group znajdują się takie rodzaje tłumaczeń, jak:

  • Tłumaczenia ustne i pisemne z języka albańskiego;
  • Tłumaczenia ustne i pisemne na język albański;
  • Tłumaczenia specjalistyczne pisemne – w tym techniczne, ekonomiczne, prawne i medyczne;
  • Tłumaczenia przysięgłe pisemne (uwierzytelnione, wykonuje je tłumacz przysięgły języka albańskiego);
  • Tłumaczenia zwykłe.

Wszystkie tłumaczenia wykonywane są przez fachowców. Istnieje możliwość dokonania tłumaczenia online – tłumaczenia przez internet pozwalają rozszerzyć zakres usług również dla osób poza granicami kraju.

Tłumacze Lingua Group są doświadczonymi specjalistami sprawdzonymi w branży, wykonującymi wyłącznie najwyższej próby profesjonalne tłumaczenia.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język albański, cena za stronę rozliczeniową wynosi 110 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka albańskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 100 złotych.

Tłumaczenia z i na język albański – oferta
Tłumacz przysięgły języka albańskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search