Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia ormiański

Wszelkie rodzaje tłumaczeń z języka ormiańskiego oraz na język ormiański – zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe – można znaleźć w ofercie profesjonalnego biura tłumaczeń Lingua Group. Szczególnie pilne zlecenia po indywidualnym ustaleniu mogą zostać zrealizowane w trybie ekspresowym. Biuro oferuje również swoim klientom możliwość tłumaczenia online.

Język ormiański – podstawowe informacje

Język ormiański stanowi samodzielną gałąź w rodzinie języków indoeuropejskich. Jako język urzędowy jest używany w Armenii i w Górskim Karabachu, ale posługują się nim również ludzie w Iranie, Gruzji, Syrii, Rosji i w Libanie – szacuje się, że łącznie około 6 milionów osób. Tłumaczenia ormiańsko-polskie i tłumaczenia polsko-ormiańskie mogą dotyczyć dwóch standaryzowanych dialektów, które są obecnie w użyciu: wschodnioormiańskiego i zachodniormiańskiego, różniących się przede wszystkim wymową głosek i odmianą czasowników.

Tłumaczenia z ormiańskiego na polski i z polskiego na ormiański w pewien sposób zahaczają o tradycję historyczną w Polsce, bowiem od XVII wieku język zachodniormiański funkcjonował również w naszym kraju, niestety jednak z czasem stopniowo zanikał.

Tłumacz przysięgły języka ormiańskiego online

W biurze tłumaczeń Lingua Group są dostępne usługi tłumacza przysięgłego języka ormiańskiego, wyspecjalizowanego i uprawnionego do tłumaczenia oficjalnych dokumentów urzędowych i procesowych na zlecenie firm, organów rządowych i osób prywatnych.

Ustne i pisemne rodzaje tłumaczeń języka ormiańskiego i na język ormiański, które można znaleźć w ofercie biura Lingua Group, to:

  • Tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia dotyczące specjalistycznych branż, teksty prawnicze, finansowe, medyczne;
  • Tłumaczenia wykonywane przez tłumacza przysięgłego;
  • Tłumaczenia online.

Specjaliści wykonujący w Lingua Group tłumaczenia języka ormiańskiego gwarantują stuprocentową poprawność językową i wierność tekstu. Zlecenia zawsze realizowane są terminowo, w krótkim czasie i z należytą starannością.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język ormiański, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka ormiańskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język ormiański – oferta
Tłumacz przysięgły języka ormiańskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search