Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Profesjonalne tłumaczenia języka angielskiego online

W biurze tłumaczeń Lingua Group otrzymamy każdy rodzaj potrzebnego tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski. Biuro realizuje tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe, na życzenie zlecenie może zostać wykonane w trybie ekspresowym. Dokładność i sumienność to wizytówka biura zapewniającego usługi najlepszych specjalistów.

Podstawowe informacje o języku angielskim

Język angielski jest jednym z języków najczęściej stosowanych w relacjach międzynarodowych. Należy do oficjalnych języków ONZ, jest powszechnie stosowany w Wielkiej Brytanii i jej byłych koloniach, Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii. To źródło niezliczonych zapożyczeń, często postrzegane jako niemal uniwersalna płaszczyzna porozumienia współczesnej ludzkości.

Jednocześnie jest to jednak język złożony. Tłumaczenia polsko-angielskie i tłumaczenia angielsko-polskie muszą uwzględniać zróżnicowanie geograficzne wpływające na fonetykę, słownictwo i gramatykę, a biuro tłumaczeń podejmujące się tłumaczenia z angielskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na angielski w pełni zdaje sobie sprawę, jakie wyzwanie niosą ze sobą różnice w dialektach.

FORMULARZ WYCENY

Uwaga: wycena nie obliguje do złożenie zamówienia.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego online

W biurze tłumaczeń Lingua Group możemy skorzystać z usług tłumacza przysięgłego języka angielskiego, osoby dysponującej możliwością tłumaczenia urzędowych i procesowych dokumentów dla osób prywatnych, organów prywatnych i firm.

W ofercie Lingua Group dla języka angielskiego znajdują się takie rodzaje tłumaczeń, jak:

  • Tłumaczenia ustne, jak również pisemne z języka angielskiego;
  • Tłumaczenia na język angielski, zarówno pisemne, jak i ustne;
  • Wszelkiego typu tłumaczenia specjalistyczne o szerokiej specjalizacji, w tym dotyczące ekonomii, technologii, medycyny czy prawa;
  • Uwierzytelnione pisemne tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez doświadczonego tłumacza przysięgłego;
  • Tłumaczenia zwykłe.

Warto dodać, że większość tłumaczeń jest wykonywana przez native speakerów. Tłumaczenia mogą być w razie potrzeby dokonywane online, szczegóły ewentualnego tłumaczenia przez internet będą wówczas omawiane indywidualnie. Specjaliści Lingua Group mają długoletnie doświadczenie i sukcesy w branży, realizują wyłącznie przekłady najwyższej jakości.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język angielski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 50 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka angielskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 45 złotych.

Tłumaczenia z i na język angielski – oferta

O firmie

Od lat pracujemy w branży tłumaczeń i świadczymy usługi organizacjom, przedsiębiorstwom i osobom prywatnym. Posiadamy doskonałą reputację i cenimy swój wizerunek, na który zapracowaliśmy uczciwie i wkładając w to wiele trudu. Pracując nad tłumaczeniami, pomagamy naszym klientom w realizacji wszystkich postawionych przed nimi zadań.

Zespół LinguaGroup to profesjonalni tłumacze, znający specyfikę posługiwania się językami obcymi. Wykonujemy tłumaczenia tekstów prawnych i prawniczych, technicznych, medycznych, materiałów reklamowych, dokumentacji kredytowej i finansowej, tekstów analitycznych. Jeżeli potrzebują Państwo kompetentnie i profesjonalnie wykonanego tłumaczenia, eksperci LinguaGroup są gotowi do pracy!

Search