Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysiegłe języka japońskiego w Warszawie

Zlecając wykonanie przekładu współpracownikowi biura Lingua Group można liczyć na najwyższą jakość tłumaczenia z języka japońskiego i na język japoński w odniesieniu do tekstów zwykłych i specjalistycznych, a także tych wymagających uwierzytelnionego tłumaczenia przysięgłego. Lingua Group proponuje swoim klientom również tłumaczenia ekspresowe i tłumaczenia online.

Język japoński – podstawowe informacje

Językiem japońskim posługuje się ok. 130 milionów ludzi. Jest językiem urzędowym w Japonii i w Palau w stanie Anguar, można go często usłyszeć na Tajwanie i Wyspach Marshalla i w zasadzie również na każdym kontynencie – wszędzie tam, gdzie znajdują się japońscy emigranci. Jest zaliczany do języków izolowanych i nie należy do żadnej grupy językowej. Mimo istnienia licznych naukowych teorii o pochodzeniu japońskiego wiele nie wiemy. Pierwsze długie teksty datują się na VIII wiek. Język obfituje w zapożyczenia, obecnie przede wszystkim z angielskiego, które noszą nazwę wasei-eigo. To określenie oznacza tworzenie japońskich słów na bazie angielskich morfemów.

Realizujący tłumaczenia z japońskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na japoński operują na języku o gramatyce bardzo odmiennej od naszej rodzimej. Rzeczowniki nie odmieniają się przez liczby i rodzaje, a szyk wyrazów to podmiot-dopełnienie-orzeczenie. Tłumaczenia polsko-japońskie i tłumaczenia japońsko-polskie wymagają często uwzględnienia rozbudowanej warstwy zwrotów grzecznościowych, które mogą zmieniać cały wydźwięk tekstu.

Tłumacz przysięgły języka japońskiego Warszawa

Tłumacz przysięgły języka japońskiego we współpracy z biurem Lingua Group zajmuje się przekładem i uwierzytelnianiem dokumentów urzędowych, akt sądowych, wypisów z urzędu stanu cywilnego i innej oficjalnej dokumentacji przedkładanej przez osoby prywatne, firmy i przedstawicieli organów państwowych.

Wszystkie tłumaczenia w biurze Lingua Group są wykonywane z języka japońskiego i na język japoński. W ich gronie można znaleźć:

  • Tłumaczenia ustne i pisemne;
  • Tłumaczenia medyczne, prawne, ekonomiczne, naukowe, techniczne i innego typu tłumaczenia specjalistyczne;
  • Tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia przez internet;
  • Tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego.

Tłumacze języka japońskiego w biurze Lingua Group to profesjonalni fachowcy, którym bogate doświadczenie pozwala na wykonywanie różnorodnych przekładów, również o wysokim stopniu specjalizacji. Zlecenia są realizowane w krótkich terminach, precyzyjnie, starannie i nienagannie pod względem języka i merytoryki.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język japoński, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka japońskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język japoński – oferta
Tłumacz przysięgły języka japońskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search