Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka gruzińskiego w Warszawie

Lingua Group jako profesjonalne biuro tłumaczeń w Warszawie proponuje pełną ofertę tłumaczeń z języka gruzińskiego i na język gruziński. W zakres oferty wchodzą tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe. Istnieje możliwość ekspresowego wykonania zlecenia oraz tłumaczenia przez internet.

Język gruziński – podstawowe informacje

Język gruziński należy do niewielkiej rodziny języków kartwelskich, obejmujących zasięgiem regiony południowego Kaukazu, przede wszystkim właśnie Gruzji. Łącznie tym językiem posługuje się ok. 7,5 miliona osób, przy czym poza Gruzją ta liczba waha się w granicach 2,5 miliona i są to głównie mniejszości etniczne w Turcji, Rosji, Azerbejdżanie i Iranie.

Tłumaczenia polsko-gruzińskie i tłumaczenia gruzińsko-polskie wymagają przyswojenia i opanowania bardzo bogatego słownictwa, z którego słynie ten język. Generalnie tłumaczenia z polskiego na gruziński i tłumaczenia z gruzińskiego na polski wymagają wysokiego stopnia wyspecjalizowania, ponieważ jest to język o silnie zróżnicowanej dialektyce i bardzo rozwiniętej fonetyce.

Tłumacz przysięgły języka gruzińskiego Warszawa

Doświadczony tłumacz przysięgły języka gruzińskiego współpracujący z Lingua Group może wykonać uwierzytelnione tłumaczenia wszelkiego typu oficjalnej dokumentacji, w tym pism urzędowych, aktów prawnych i dokumentów procesowych.

Oprócz tłumaczeń przysięgłych, biuro Lingua Group proponuje możliwość wykonania tłumaczeń języka gruzińskiego:

  • Ustnych i pisemnych zwykłych;
  • Ustnych i pisemnych specjalistycznych, z zakresu m.in. medycyny, biznesu czy prawa;
  • Tłumaczenia online;
  • Wszystkie przekłady mogą być wykonane z języka gruzińskiego bądź na język gruziński.

Specjaliści języka gruzińskiego prowadzący współpracę z biurem Lingua Group są sumienni i terminowi. Gwarantują szybki czas realizacji, dokładność i znakomitą jakość tłumaczenia, legitymując się długim i bogatym doświadczeniem.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język gruziński, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka gruzińskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język gruziński – oferta
Tłumacz przysięgły języka gruzińskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search