Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka serbskiego w Warszawie

Zwykłe i specjalistyczne, przysięgłe i realizowane przez internet – to tłumaczenia języka serbskiego i na język serbski, których ofertę można znaleźć w biurze Lingua Group. Biuro proponuje krótkie terminy realizacji, które na życzenie klienta i po indywidualnym uzgodnieniu mogą przybrać formę ekspresową.

Język serbski – podstawowe informacje

Należy do grupy zachodniej języków południowosłowiańskich i stanowi jedną z czterech odmian ustandaryzowanego języka serbsko-chorwackiego. Język serbski jest uznawany za oficjalny w Serbii, Bośni i Hercegowinie oraz Kosowie, jest dopuszczany do użytku urzędowego również w Czarnogórze. Ogólnie posługuje się nim ok. 12 milionów osób.

Pierwszym spisanym językiem słowiańskim, bez którego dzisiaj nie istniałyby ani tłumaczenia serbsko-polskie, ani tłumaczenia polsko-serbskie, był staro-cerkiewno-słowiański, co zawdzięczamy misjom chrystianizacyjnym Cyryla i Metodego.

Tłumaczenia z serbskiego na polski i tłumaczenia z polskiego na serbski najczęściej mają do czynienia z dialektem sztokawskim, będącym podstawą języka literackiego.

Tłumacz przysięgły języka serbskiego Warszawa

Współpracujący z biurem Lingua Group profesjonalny tłumacz przysięgły języka serbskiego ma uprawnienia do realizowania przekładów urzędowych dokumentów, aktów prawnych czy pism procesowych na zlecenie organów państwowych, jak też firm i osób prywatnych.

Biuro Lingua Group oferuje swoim klientom możliwość zrealizowania:

  • Tłumaczeń ustnych i pisemnych, z języka serbskiego oraz na język serbski;
  • Tłumaczeń z zakresu medycyny, prawa, ekonomii, nauki i innych tłumaczeń specjalistycznych;
  • Uwierzytelnionych tłumaczeń przysięgłych;
  • Tłumaczeń zwykłych.

Terminowo i niezawodnie, tłumaczenia języka serbskiego są w Lingua Group realizowane przez najlepszych fachowców z udokumentowanym doświadczeniem, odpowiedzialnych, profesjonalnych i stale rozwijających się zawodowo, co daje gwarancję znakomicie wykonanej pracy.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język serbski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka serbskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 70 złotych.

Tłumaczenia z i na język serbski – oferta
Tłumacz przysięgły języka serbskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search