Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia przysięgłe języka łotewskiego w Warszawie

Profesjonalne biuro tłumaczeń Lingua Group oferuje pełen zakres tłumaczeń z języka łotewskiego i na język łotewski, w zależności od potrzeb także specjalistyczne i przysięgłe. Na życzenie klienta biuro może zaproponować również tłumaczenia ekspresowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i cennikiem oraz do skorzystania z usługi najlepszych specjalistów, gwarantujących jakość, dokładność i sumienność tłumaczenia.

Język łotewski – podstawowe informacje

Należący do grupy wschodnich języków bałtyckich łotewski, podobnie jak litewski, fascynuje językoznawców zachowaniem archaicznych cech prajęzyka. Widoczne w procesie tłumaczenia polsko-łotewskiego i tłumaczenia łotewsko-polskiego innowacje gramatyczne i leksykalne są już jednak wynikiem wpływów germańskich i słowiańskich. Podczas tłumaczenia z polskiego na łotewski i tłumaczenia z łotewskiego na polski nadspodziewanie przydatna bywa znajomość niemieckiego – od wczesnego średniowiecza do XIX wieku język łotewski pozostawał pod jego silnym wpływem z uwagi na długoletnie niemieckie panowanie na terenie Łotwy.

Tłumacz przysięgły języka łotewskiego Warszawa

Tłumacz przysięgły języka łotewskiego na zlecenie osób prywatnych, organów państwowych oraz firm wykonuje uwierzytelnione tłumaczenia dokumentów, ma uprawnienia do tłumaczenia dokumentacji procesowej i urzędowej.

Lingua Group proponuje takie rodzaje tłumaczeń, jak:

  • Tłumaczenia ustne i tłumaczenia pisemne z języka łotewskiego;
  • Tłumaczenia ustne i tłumaczenia pisemne na język łotewski;
  • Ekonomiczne, medyczne, prawne, techniczne i inne tłumaczenia specjalistyczne;
  • Tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia przysięgłe;
  • Tłumaczenia przez internet.

Grono tłumaczy specjalizujących się w przekładach z języka łotewskiego jest niezwykle wąskie i elitarne. Wszyscy doświadczeni specjaliści współpracujący z Lingua Group mogą pochwalić się budzącą zaufanie historią zawodową i od lat realizują zlecenia na najwyższym poziomie, sumiennie, terminowo i dokładnie.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język łotewski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka łotewskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową jest ustalana indywidualnie.

Tłumaczenia z i na język łotewski – oferta
Tłumacz przysięgły języka łotewskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search