Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tłumaczenia jprzysięgłe języka białoruskiego w Warsawie

W biurze tłumaczeń Lingua Group możemy liczyć na pełen wachlarz tłumaczeń z języka białoruskiego i na język białoruski. Doświadczeni tłumacze szybko i sprawnie mogą zrealizować tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe, także w trybie ekspresowym, jeśli istnieje taka potrzeba. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty!

Język białoruski – podstawowe informacje

Język białoruski wyodrębnił się w XIV wieku z języka ruskiego. Warto przy tym zaznaczyć, że o literaturze pięknej w tym języku można mówić dopiero w XX wieku! Około 6,5 miliona osób posługuje się białoruskim, głównie na terenie Białorusi, ale również w Kanadzie, Polsce, Ukrainie, na Litwie i w Czechach. Profesjonalne tłumaczenia polsko-białoruskie i tłumaczenia białorusko-polskie są na wagę złota z jednej prostej przyczyny – ten sięgający głęboko korzeniami w przeszłość język jest w opinii UNESCO zagrożony wyginięciem, ponieważ nawet na rodzinnej Białorusi wypiera go język rosyjski – wedle badań z 2014 roku większość społeczeństwa czyta książki właśnie po rosyjsku.

Nie ma jednak wątpliwości, że tłumaczenia z polskiego na białoruski i tłumaczenia z białoruskiego na polski nadal są przydatne i pożądane.

Tłumacz przysięgły języka białoruskiego Warszawa

W przypadku konieczności przetłumaczenia pism urzędowych i procesowych biuro tłumaczeń Lingua Group w Warszawie zapewnia usługi tłumacza przysięgłego języka białoruskiego, dysponującego wszelkimi koniecznymi uprawnieniami.

Oferta Lingua Group dotycząca języka białoruskiego obejmuje:

  • Wszelkiego typu tłumaczenia zwykłe;
  • Tłumaczenia dwustronne, ustne i pisemne, z białoruskiego i na białoruski;
  • Specjalistyczne, obejmujące szereg dziedzin tłumaczenia, w tym tekstów z zakresu medycyny czy prawa;
  • Uwierzytelnione tłumaczenia przysięgłe.

Tłumacze języka białoruskiego Lingua Group mają możliwość przeprowadzenia tłumaczenia przez internet, jeżeli klient zgłosi zapotrzebowanie na tłumaczenie online.

Wszyscy stale podnoszą swoje kwalifikacje językowe, rozszerzając znajomość języka białoruskiego na specjalistycznym poziomie, a przekłady realizują według najwyższych standardów.

Termin realizacji tłumaczenia to przeciętnie dwa-trzy dni robocze, jednak dokładne ustalenia są dokonywane indywidualnie w zależności od rodzaju tekstu.

Istnieje również możliwość, by wykonać ekspresowe tłumaczenia. Tego rodzaju szybkie tłumaczenia są wyceniane indywidualnie.

Jedna strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego lub specjalistycznego to 1800 znaków ze spacjami, a tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) to 1125 znaków ze spacjami, przy czym każdą rozpoczętą stronę uznaje się za pełną.

W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka polskiego na język białoruski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 80 złotych.
W przypadku tłumaczenia zwykłego, specjalistycznego lub przysięgłego, wykonywanego z języka białoruskiego na język polski, cena za stronę rozliczeniową wynosi 70 złotych.

Tłumaczenia z i na język białoruski – oferta
Tłumacz przysięgły języka białoruskiego – Warszawa

LinguaGroup to biuro tłumaczeń online, od wielu lat świadczące profesjonalne usługi specjalistycznych przekładów językowych. Główną działalność naszego internetowego biura tłumaczeń stanowią ekspresowe tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia medyczne, techniczne a także tłumaczenia dokumentów. Wyróżniają nas nie tylko profesjonalizm i wysokie kompetencje, ale również duża elastyczność i szerokie możliwości, jakie daje tłumaczenie tekstu drogą online.

Lingua Group - Biuro Tłumaczeń Przysięgłych w Warszawie
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa
Tel.: (+48) 513 777 957, mail: sworn.translate@gmail.com
NIP: 8222372255, REGON: 381403180

Search